Kineziotape páska zn.Škola tejpování

Kód: 6732
299 Kč 299 Kč bez DPH
Skladem

Kineziotape - páska zn.Škola tejpování. Délka pásky: 5m, šíře: 5cm. Různé barvy. 

Kineziotaping se využívá při bolesti svalů, kloubů po námaze, při kloubní nestabilitě (po vymknutí či jiném poranění), při pohmoždění pro rychlejší úlevu od otoku, pro lepší prokrvení, odtok lymfy. Dají se použít též preventivně před náročnou fyzickou zátěží. Výborné výsledky má kineziotejp při korekci - např. postavení vbočeného palce, malíčku, či držení těla.

Aplikace kineziotejpu na postižené místo: bolesti zad, končetin, svalů a kloubů, svalové křeče, korekce postavení - vbočený palec (Hallux valgus), vbočený malíček, tenisový loket, plochá noha, kloubní nestabilita, otoky, podlitiny, vadné držení těla, jizvy

Hlavní účinky kineziologického tejpování:

Zlepšení mikrocirkulace, aktivace mízního toku, podpora a stabilizace kloubů, zlepšení funkce svalů a jejich uvolnění, zmírnění bolesti

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doba fixace tejpu: dle typu pokožky a místa aplikace 3-5 dní. Maximálně však 7 dní, poté je dobré tejp sundat i když ještě drží. 

Před aplikací se vysprchujte a NEMAŽTE!!! se krémem - prodloužíte tím dobu fixace tejpu. Je dobré si místo řádně oholit před aplikací tejpu (nohy, ruce, případně hrudník).

Jak Kineziotape funguje:

Kineziotape využívá autoreparační procesy těla a urychlí léčebné procesy. V případě přetížení, otoku, nebo ztuhlosti po zátěži dochází ke zmenšení prostoru mezi kůží a svalem. Komprese působí na receptory pod kůží a vyvolává pocit bolesti. Aplikací tejpu dochází ke zvrásnění kůže a snížení tlaku v podkoží (zlepšení cirkulace), snížení bolesti a splasknutí otoku či rychlejšímu hojení po úrazech, operacích. 

Kontraindikace aplikace tejpu:

- Alergie na náplasti

- Poraněná, porušená kůže, kožní defekty a zvýšená pigmentace

- Otoky srdečního nebo ledvinového původu

- Onkologičtí pacienti

- Při infekčním onemocnění

- Hluboká žilní trombóza a křečové žíly

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: